Радо вітаємо у своїй команді Насіннєву Асоціацію України – тепер вони члени Агро-Продовольчої Ради. Насіннєва Асоціація – це 32 компанії-лідери своєї галузі, передові учасники не лише українського ринку, а й міжнародного. Це компанії, які на сьогодні формують бачення і те, як розвивається ринок насіння в Україні.

Як зауважила Сюзана Григоренко, Виконавчий директор Насіннєвої Асоціації України, основний напрямок роботи НАУ тотожний тому, який проводить АПР:

«Ми абсолютно розділяємо напрямки діяльності Агро-Продовольчої Ради і бачимо, що взаємна участь у формуванні політики сталого розвитку допоможе у впровадженні тільки найкращих передових технологій, налагодженні відкритого діалогу і абсолютно прозорої і якісної комунікації з усіма учасниками ринку АПК України. Це ті цілі, які і ми в своїй діяльності виділили. Ми розуміємо, що коли йде синергія двох і більше учасників – це допомагає розвиватись і нам, як об’єднанню насіннєвих компаній».

Про спільну мету і цінності говорить і голова Агро-Продовольчої Ради Іван Слободяник:

«Насіннєва Асоціація, так само як і АПР, вважає своєю метою захист інтересів своїх учасників, підтримку на правовому рівні і розробку новин законодавчих ініціатив. Тепер ми разом реалізовуватимемо цілу низку корисних агро-галузі проектів».

Зауважимо, що Насіннєва Асоціація допомагала розробляти законопроект 3680, який стосується спрощення процедур експертизи, реєстрації сортів рослин та обігу насіння. Основна мета документу, за словами Сюзани Григоренко, – це прибрати бюрократичні елементи, які не відповідають моментам часу і сприяти діджиталізації, зокрема відкритості реєстрів.

Нагадуємо, що Агро-Продовольча Рада – це об’єднання організацій та провідних фахівців аграрного сектору України задля захисту інтересів представників на регіональному, національному та міжнародному рівні. Натепер АПР нараховує вже 18 учасників.