Agro-Online.UA – проект Агро-Продовольчої Ради та інформаційного агенства AgoNews.

Agro-Online.UA – технологія яка дозволяє в режимі відеоконференції віддаленим абонентам у різних точках країни та світу одночасно вільно чути і бачити один одного, одержувати і передавати дані, обмінюватись будь якими файлами.

Мета проекту створення комунікаційної мережі в аграрному секторі та сільській місцевості.

Завдання проекту організація обговорення актуальних проблем аграрної політики та розвитку сільських територій, вебінарів з обговорення проблем ведення агробізнесу та технологій тощо.

Технічні вимоги долучення до мережі Agro-Online.UA  щонайменше потрібен інтернет та комп’ютер чи смартфон/планшет з веб-камерою.

Для приєднання до мережі Agro-Online.UA необхідно заповнити форму, що знаходиться нижче. Після цього вам на е-мейл буде надіслано інструкцію, щодо встановлення програмного забезпечення до проекту Agro-Online.UA.

В подальшому ми будемо повідомляти конкретний час та формат наших відеконференцій на засоби звязку які ви залишите.

Також дана платформа буде корисною для освітніх аграрних програм, громадських організацій і агро-бізнесу, які в умовах карантину зможуть продовжити проведення комунікаційних заходів, вебінарів та нарад. Якщо вас зацікавить така пропозиція, звертайтеся за контактами: [email protected], 0681431727.