Український джин, віскі, горілка і настоянки усіх можливих видів – у Києві стартував Всеукраїнський форум-виставка «Міцний Крафт 2020» – Craft Ukrainian Distillers& Vendor. Його за партнерства Агро-Продовольчої Ради проводила Асоціація Крафтових Дистиляторів України, теж віднедавна член АПР.

«Наша країна має історичні, культурні, сировинні, професійні важелі розвитку ринку крафтових напоїв, як це робиться в Європі та Америці. Ми довго шли до цієї події і ми сподіваємось, що нас почують і ми зможемо спільно, всі разом і з владою зробити це можливим. Від цього виграють всі: від держави, виробника до споживача”, – коментує голова АКДУ Катерина Лавренова.

Форум призначений для всіх, хто хоче створити власне виробництво, розвивати ринок крафтових міцних напоїв в Україні та виготовляти продукцію, здатну конкурувати на міжнародному ринку.

Голова Агро-продовольчої Ради Іван Слободяник наголошує, що цей Форум показує, як маленькими кроками починає відроджуватися культура дистиляції в Україні:

«За останні 100-200 років фактично було знищено традиційну для нашої держави культуру виготовлення міцних напоїв. А сьогодні ми повертаємось не тільки до культури споживання, а й до культури якісного виробництва. Зараз нам потрібно створити уніфіковані  правила гри для тих, хто готовий професійно і серйозно займатися виготовленням міцних спиртних напоїв».

На Форумі представлено виробників обладнання для дистиляції, виробників скла, упаковки, етикетки, дріжджів та допоміжної сировини, виробників бочок та продуктів альтернативних методів витримки тощо.

«Запрошую всіх приїхати і переконатись, що українське віскі подекуди краще закордонного, а настоянки – гідні світового визнання. А ще продегустувати зразки, представлені українськими виробниками», – додав Слободяник.

Форум триває 9 та 10 жовтня 2020 р. у м. Києві, вул. Лаврська, 7 (галерея Лавра) ;

Реєстрація на форум: https://forms.gle/V78xAqRcagKhqfnC7

Всі питання за тел: 067 7511110 (Лавренова Катерина).