Агро Продовольча Рада вітає 17-того свого учасника – Асоціацію Крафтових Дистиляторів України (Ukrainian Craft Distillers Association).

Це єдина зареєстрована національна Громадська Спілка, що представляє індустрію крафтових міцних алкогольних напоїв в Україні. Їх місія – це розвиток ринку спиртних напоїв, підтримка, просування та захист виробників галузі, малого та середнього підприємництва і розвиток культури споживання.

Як зазначила голова АКДУ Катерина Лавренова, Асоціація також прагне відродити історію національних міцних напоїв, яка фактично знищена:

«Шотландія та Ірландія можуть похвалитись історією віскі, Угорщина – історією палинки, а Словаччина – сливовицею. В України є свої національні продукти, якими можна пишатись. В нашій країні є для цього ресурси і люди, але немає можливості. На жаль, цих можливостей не надає і держава».

Відтепер АПР та АКДУ спільно допомагатимуть формувати правила, умови і закони ринку крафтових спиртних напоїв в Україні, допомагати з юридичним захистом, ліцензуванням і підтримкою малих і середніх виробників.