Асоціація суб′єктів аквакультури прийняла участь в установчому засіданні робочої групи щодо розвитку рибного господарства України, створеної за ініціативою Мінагрополітики. Серед учасників зустрічі були представники Мінагрополітики,  Держрибагенства,  Мінінфраструктури та  численних галузевих громадських організацій.

Слід зазначити, що організація такого заходу є першою в історії  України спробою побудувати відносини влади з представниками галузі на умовах відкритості та діалогу.

Було анонсовано створення та впровадження електронної системи «eFISH» – як єдиної платформи взаємодії держави та суб’єктів промислового вилову, що має враховувати існуючі бізнес-процеси та працювати в режимі «єдиного вікна».

Тарас Дзьоба зазначив, що є намір створення в майбутньому аналогічної платформи для галузі аквакультури.

Під час засіданні робочої групи було висловлено низку зауважень щодо роботи Держрибагенства, зокрема щодо штучного суттєвого заниження квот на промисловий вилов.

 «Мінагрополітики будуватиме відносини з громадськістю на демократичних засадах та відкрите для будь-яких пропозицій для включення в плани роботи робочої групи», –  запевнив Тарас Висоцький.

Також представники Мінінфраструктури виступили з доповіддю щодо реалізації положень ЗУ «Про внутрішній водний транспорт».

🐟👌 «В цілому проведена зустріч склала позитивне враження, та Асоціація суб′єктів аквакультури очікує на результативне співробітництво громадськості з владою в рамках новоствореної робочої групи », –  зазначають в асоціації.

Нагадаємо, Асоціація суб‘єктів аквакультури вступила до Агро-Продовольчої Ради. Це нове об‘єднання малих представників рибопереробної галузі, створене доя того, щоб виявляти та вирішувати коло питань для цих виробників.