Асоціація суб‘єктів аквакультури вступила до Агро-Продовольчої Ради. Це нове об‘єднання малих представників рибопереробної галузі, створене доя того, щоб виявляти та вирішувати коло питань для цих виробників.


Цей вступ означає, що разом з АПР впроваджуватимуть законодавчі ініціативи, проводитимуть науково-технічні консультації та займатимуться інформаційною підтримкою для цього сегменту діяльності.

«Для рибопереробної галузі така співпраця вкрай важлива» , – зазначає голова Асоціації суб’єктів аквакультури Максим Ніколаєнко.

Якщо порівнювати аквакультуру з класичним фермерством, то серед тих господарств, що працюють на землі, є багато об’єднань і спілок, які захищають інтереси таких виробників. Окрім того, в класичного фермера є хоч якась підтримка від держави, а от в галузі аквакультури підтримки фактично немає.

«Асоціація суб’єктів аквакультури – ще молода організація, яка тільки починає свій шлях, тоді як Агро-Продовольча Рада вже є потужним гравцем серед організацій, які відстоюють інтереси суб’єктів господарювання. Тому починати справу краще із досвідченим партнером. Ми очікуємо перейняти досвід АПР для того вузького сегмента діяльності, яким займається АСА», – наголосив Ніколаєнко.

Асоціація суб’єктів аквакультури – стала 23 учасником Агро-Продовольчої Ради, об’єднання організацій та провідних фахівців аграрного сектору України, що захищає інтереси агропродовольчої галузі на регіональному, національному та міжнародному рівнях.